Producenci
O nas

 

Jesteśmy pierwszą zupiarnia w Gdańsku, co więcej jesteśmy najwięksi i najpopularniejsi w regionie! Trójmiejski rynek Chochla podbija od 7 lat, codziennie oferując inne, zróżnicowane pomysły. Przygotowaliśmy już ponad 700 różnych zup, a nasze pomysły i inspiracje na nowe połączenia smakowe się nie kończą! Skutecznie obalamy mit, że zupą się nie najesz! 

 

Na wekowane zupy w słoikach postawiliśmy w 2020 roku i okazało się to strzałem w dziesiątkę! Nasze najlepsze smaki przenieśliśmy w większe opakowania z dłuższą datą przydatności, wtedy myśleliśmy głównie o poszerzeniu oferty i ograniczeniu jednorazowych opakowań. W duchu ciągłego rozwoju stopniowo poszerzaliśmy ofertę i sami przekonaliśmy się, że również w podróży chochlowe weki są niezastąpionym kompanem. Teraz ruszamy z wysyłkami w Polskę! Od początku marzyliśmy żeby wszyscy mieli możliwość spróbować naszych produktów w które wkładamy całe serce.

 

 


Doskonała jakość, różnorodność smaków i unikatowość- te cechy są naszym znakiem rozpoznawczym. Oferujemy kulinarne podróże zamknięte w słoiku!

 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl